Na co se nejčastěji ptáte...


Za jak dlouho od zaplacení se platba projeví?


      Platba se připíše na kredit klienta během několika minut po obržení informace o platbě. Pokud peníze zašlete online z účtu ČSOB nebo složíte hotově na pokladně ČSOB, o platbě víme ješte týž den (většinou během několika minut). Platba z jiné banky trvá cca 1-3 dny. Platbu složenkou dokážeme identifikovat po cca týdnu - viz. dokument Jak probíhá zpracování plateb.

      

Jaké technické vybavení je zapotřebí pro připojení?


      Vyčerpávající odpověď na tuto otázku najdete na stránce připojení k internetu.

      

V naší obci ještě nemáme přístupový bod. Je nějaká šance, že k nám přivedete bezdrátový internet? Co pro to mohu udělat?


      Zjednodušeně řečeno: jsme schopni pokrýt signálem témeř jakoukoliv obec, která je na přímou viditelnost v okruhu do cca 10 km od našeho stávajícího AP - viz. naše mapa pokrytí. Sílu signálu je ale třeba nejdříve proměřit. Dále je třeba najít vhodné místo pro umístění vysílače a alespoň 5 klientů, kteří mají zájem o připojení v dané lokalitě. Za určitých podmínek jsme schopni pronajímatelům střechy pro umístění AP zajistit slevu nebo i bezplatné připojení k internetu.

      

Máte oprávnění poskytovat telekomunikační služby?


      Ano, společnost Coprosys a.s. a její dceřiné společnosti jsou oprávněny poskytovat telekomunikační služby na území celé České republiky.

      

Používáte schválená zařízení ?


      Ano, všechna vysílací zařízení mají od výrobce platnou homologaci pro ČR. Na přístupových bodech dodržujeme výkonnostní limity předepsané ČTÚ.

      

Mám dotaz, který zde nebyl zodpovězen. Kde najdu odpověď?


      Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás přes naši webovou stránku kontakty.