Ceník připojení k síti WiFi HotSpot coprosys.net

rychlost 32 Kbps ZDARMA
rychlost 256 Kbps - 150 Kč / měsíčně
rychlost 512 Kbps - 250 Kč / měsíčně
rychlost 1Mbps - 350 Kč / měsíčně
rychlost 2Mbps - 450 Kč / měsíčně

- linka není omezena časem ani objemem přenesených dat
- agregace linek je 1/10

Pro připojení k naší síti musíte mít nainstalovanou Wifi klientskou anténu zapojenou do vašeho PC. V seznamu dostupných WiFi sítí vyhledáte lokální hotspot s názvem coprosys.net. Po připojení k naší síti budete vyzvání k registraci. Po registraci bude funkční internet 32Kbps. Po složení kreditu můžete rychlost sami zvyšovat a snižovat dle potřeby. Kredit je možné zaplatit:

- v hotovosti v sídle naší společnosti (Kramoly 39, Ústí n.L.)
- v hotovosti v ČSOB na náš účet
- bankovním převodem na náš účet v ČSOB - 217558734 / 0300

Variabilní symbol a číslo účtu obdržíte při registraci. POZOR - variabilní symbol je jedinečný pro vaši registraci tzn. určuje, že peníze jste zaslali vy a budou tak připsány do vašeho kreditu. V případě chybného uvedení variabilního symbolu nás neprodleně kontaktujte na čísle 475 522 226. Vaši chybu ve variabilním symbolu odhalíte tím, že vámi zaslané peníze nebyly připsány do vašho kreditu jehož výši můžete sledovat po přihlášení do správy vašeho účtu.

AKCE: Pokud nám pošlete na obchod@cpsul.cz kontakt na někoho, kdo je připojen k internetu přes WiFi a zároveň nakoupíte v našem http://eshop.coprosys.cz, tak vám připíšeme do kreditu 500Kč.